> KULLANIM ŞARTLARI


Çocuklar oyunla eğitilmelidir ; çünkü oyun çocuğun doğal bir etkinliğidir.

Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı LimonEvi'ne ve velilerimize aittir. Sitemizdeki fotoğraflar velilerimizin yazılı izni ile kullanımıştır. Kopyalanamaz ve kullanılamaz. LimonEvi internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, LimonEvi'nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı LimonEvi internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini LimonEvi internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.limonevi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. LimonEvi internet sitesini ziyaret eden ve LimonEvi sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

RANDEVU FORMU